Полк «Дніпро – 1» святкує свою четверту річницю

30704564_1922739071078707_2742809686307782689_n
15.04.2018 15:59

З цієї нагоди  на території бази полку пройшли святкові урочистості, які були більш схожі на зустріч дружньої родини. Адже військовий шлях «Дніпро-1» як добровольчого батальйону розпочався ще з 2014.  Хлопці були одними з перших, хто зі зброєю в руках пішов захищати рідні домівки.
Найдостойніших нагородили цінними подарунками і грамотами від голови обласної ради Гліба Пригунова. Щирі привітання та вдячність за віддану службу бійці отримали від військового командування, міської та обласної влади, духовенства, родичів та близьких. Також  на церемонії хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, які воювали у складі «Дніпро-1». За час бойових дій полк втратив 31 захисника.

Цей видатний підрозділ сміливо стояв на захисті Маріуполя та Новоазовська, звільняв Піски, вів бої в Авдіївці і дотепер продовжує нести службу на сході нашої країни.
Голова обласної ради Гліб Пригунов  також відзначає мужність і відданість військових: «Чотири роки «Дніпро-1» сміливо стоїть на захисті нашої Батьківщини. З самого початку війни вони були першими, хто добровільно пішов боротися за наші життя та незалежність. Саме завдяки таким відданим воїнам, їх мужності та силі духу небо над Дніпропетровщиною — мирне! Я дякую кожному за патріотизм та небайдужість до майбутнього України».

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у заходах взяв участь капелан полку протоієрей Димитрій Поворотний, який привітав командування та особовий склад, а також побажав військовим Божого благословення на захист Батьківщини.

За матеріалами Дніпропетровської обласної ради

Категорія: