Постане храм у селі Шевченко

osvyata hresta v Shevchenkove
21.05.2012 09:33

І цього дня відбулася для села історична подія — в село, на запрошення настоятеля, прибули священники, щоб спільною, соборною молитвою освятити хрест під будівництво нового типового храму. Дійство очолив канцлер єпархіального управління прот. Віталій Лопушанський у співслужінні духовенства району. Також були освячені і встановленні два хреста при в’їзді і виїзді із села. Богомольців, попри суботній день, прийшло чимало, серед присутніх був і сільський голова Попов Сергій Андрійович та депутати із районної ради, навіть і не потрібно було придивлятися, щоб побачити вогники радості , які поломеніли в очах жителів села.
Після священнодійства місцевий вокальний колектив «Горлиця», а також школярі подарували гостям та односельчанам чудовий концерт, який відбувся у актовому залі школи.
Від імені духовенства до присутніх звернувся отець Віталій, який подякував громаді та настоятелю за чудовий гостинний прийом, побажав Божого благословення та успіхів у подальших трудах та будівництві храму і вручив активістам благословенні єпархіальні грамоти.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МОЖНА ТУТ

 

Категорія: