ПРАЗНИК ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ М. ДНІПРА (ВІДЕО)

IMG_4797
23.09.2019 17:16

21 вересня — престольне свято у нашому храмі. За доброю традицією Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Симеон (Зінкевич), єпископ Дніпровський і Криворізький, якому співслужило чисельне запрошене духовенство, зокрема і друг єпархії протоієрей Миколай Салабай, настоятель храму Різдва Христового м. Києва. Після Літургії духовенство та віряни звершили святковий хресний хід та молебень до Пресвятої Богородиці. Після цього Владика звернувся зі словом-вітанням до прихожан, в якому розкрив зміст свята та його значення для християн. Також настоятель храму протоієрей Віталій Лопушанський подякував Архіпастирю, меценату та друзям за спільну молитву, любов та увагу до нашої парафії та постійну підтримку.
Далі голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов відзначив настоятеля храму протоієрея Віталія Лопушанського нагрудним знаком «За відродження духовності».
Також Владика Симеон нагородив церковними нагородами «За жертовність і любов до України» мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, директора Дніпровськооо національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Оксану Іванівну Петровську, віце-президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Яну Юріївну Іванілову та інших високодостойних людей, які беруть активну участь у розбудові Української Православної Церкви.
Вже традиційно, під час кожного візиту Владика Симеон, Олександр Володимирович з друзями та Гліб Олександрович поклали квіти до пам’ятного знака захисникам України, розташованого на території храмового комплексу.
Далі усі присутні могли підкріпитись солодощами на напоями і продовжити свято на концерті, де лунали пісні у виконанні хору храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Дніпра під керівництвом Максима Лисогора та вихованців недільної школи.
Ввечері свято чекало і на маленьких парафіян. Для них ми приготували солодощі, напої, виступи аніматорів та танцювальних колективів. Також виявили бажання привітати присутніх хор «Сім ангелів» — це діти-підопічні Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» та духовенства нашого храму, вихованці інтернату для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
На святі усі охочі долучилися до створення панно «Дивовижне місто», особливо це сподобалося дітям.
Дякуємо усім, хто долучився до організації цього свята! Нехай Всемилостивий Господь воздає Вам сторицею за Вашу працю на благо Церкви!


Категорія: ,