Представники ДДС долучилися до святкування ювілею «Вардуї»

IMG_2273-Kopirovat
25.10.2018 23:45

21 жовтня 2018 року з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященійшого Владики Симеона, ректор ДДС прот. Сергій Нарольський та проректор з соціальної роботи священик  Володимир Стефанішин взяли участь у святкуванні потрійного свята для вірменського народу: 2800-ліття із заснування вірменської столиці Єревану, 5-річчя культурного центру «Вардуї» у м. Дніпрі та 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та  Вірменією.

Розпочав захід вітальним словом протоієрей Тер Амазасп. Після чого було вручено грамоти та подяки фундаторам та працівникам культурного центру, за збереження і розвиток культурного насліддя в Україні.  Також керівництво «Вардуї» подякувало владиці Симеону, за духовне наставництво та підтримку культурного центру.

На святкуванні також був присутній меценат єпархії, президент міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський.

Далі усі бажаючі, які прибули на захід, мали можливість побачити святкові народні пісні та танці від вихованців «Вардуї»

Поїздка завершилася відвіданням храму Вірменської Апостольської Церкви святого Григора Лусаворича, де екскурсію  провів  настоятель тер Амазасп.

Фото ТУТ

Категорія: