Ректор семінарії взяв участь у прес-конференції (ВІДЕО)

IMG_2313
23.05.2017 22:13

23 травня 2017 р. у вітальній залі єпархіального управління відбулась прес-конференція присвячена «Відкритому архітектурному бліц-конкурсу на ескіз-ідею пам’ятного знака (монумента), присвяченому мореплавським традиціям українського козацтва, на несудохідній частині р. Дніпро.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона ректор Дніпровської духовної семінарії взяв участь у заході.

Довідка: Офіційне оголошення про проведення Конкурсу, його програма та умови оприлюднюються до 23.05.2017 року у засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті Замовника, а також розповсюджуються через Дніпропетровські обласні організації Національних спілок архітекторів та художників України.

Конкурсну документацію та необхідну інформацію учасники можуть отримати на офіційному веб-сайті єпархії http://cerkva.dp.ua/, на офіційній сторінці Дніпропетровської обласної організації Національної спілки архітекторів України https://www.facebook.com/groups/658357824247945/, на офіційному веб-сайті ДВНЗ «Придніпровської державної академії будівництва та архітектури» http://pgasa.dp.ua/ , на офіційному веб-сайті Дніпропетровської організації Національної спілки художників України http://donshu.at.ua, на офіційному веб-сайті  КЗК  «Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького» ДОР» http://museum.dp.ua.

Оголошення про переможця конкурсу відбудеться 05.07.2017 на фестивальному причалі під час урочистого відкриття Всеукраїнської вітрильницької регати крейсерськіх яхт  «Козацька регата пам`яті Івана Сірка», заснованої в 1990 році, за маршрутом м.Дніпро — м.Одеса.-Босфор (Стамбул). Зменшена копія монумента стане кубком, яким будуть нагороджуватися переможці регати.

Телефони для довідок: +38 (056) 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua.

Категорія: ,