Родини загиблих воїнів–героїв України відвідали єпархіальне управління (ВІДЕО)

IMG_4631
05.06.2018 13:19

2 червня 2018 р. батьки та матері загиблих у ході війни на Сході України воїнів героїв завітали до нашого єпархіального управління. Приїхали представники громадської організації «Родинне коло» зі всієї області. Зустрічали гостей керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон і меценат єпархії, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський разом з дружиною Анжелікою Валеріївною.

Усі разом відвідали центральний єпархіальний храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість» помолились за упокій загиблих воїнів після чого гостей запросили у приміщення управління, де усі разом поспілкувались у дружній та душевній обстановці.

Це і психологічна допомога родинам загиблим і діючим воїнів, і питання об’єднання таких родин на всеукраїнському рівні. Говорили і про проблеми волонтерства та духовності. Велику увагу представники громадської організації «Родинне коло» хочуть звернути на статус родин загиблих. Зараз він є, як мати чи батько учасника бойових дій, і є пропозиція змінити його на статус батьків Захисників України. Але це потрібно вирішувати на рівні Парламенту. Також у таких сімей є ще одна проблема. Зараз кожна мати або батько загиблого воїна отримують мінімальну пенсію і це, вважають представники організації, неправильно. Зустріч тривала не одну годину і обговорювали ще багато питань та проблем.
Архіпастир, Олександр Володимирович та народний депутат України Андрій Денисенко, який теж підтримав захід, запевнили матерів та батьків загиблих воїнів, що будуть сприяти у вирішенні усіх питань та будуть завжди допомогати родинам наших героїв, які віддали своє життя за нашу свободу та незалежність.

Категорія: ,