РУБАНІВСЬКИЙ МОНАСТИР МОЛИТОВНО ВІДСВЯТКУВАВ ПРЕСТОЛЬНИЙ ДЕНЬ

IMG_8715
17.10.2022 12:01
16 жовтня 2022 р., у 18-ту неділю після П’ятдесятниці, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич), з нагоди нещодавнього престольного свята, звершив Літургію свт. Івана Золотоустого у Свято-Покровському чоловічому монастирі с. Рубанівське, Васильківського району, нашої області.
Свято-Покровський Рубанівський чоловічий монастир утворився на місці древньої Покровської церкви, яка має 200-літню історію. Духовна опіка над цією величною святинею належить шанованому в Україні та за її межами архімандриту Василію (Пишному), який упродовж 30-ти років дбає про благоустрій та зростання обителі.
На початку богослужіння Його Високопреосвященство освятив нову позолочену ризу для святого престолу.
Разом із Архіпастирем молились намісник обителі архімандрит Василій (Пишний) з братією, канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятелька Свято-Благовіщенського Дніпровського жіночого монастиря ігуменя Єлизавета (Юска), прихожани та численні паломники.
Також з благословення Владики Симеона, і стараннями матінки Єлизавети, розділити радість престольного торжества рубанцівців прибули парафіяни єпархіального храму ікони Богородиці «Несподівна Радість» та Благовіщенської обителі.
Під час відправи були вознесені прохання за українське військо, владу, волонтерів, лікарів та увесь побожний народ наш. Також Священноархімандрит виголосив молитву за перемогу України над агресором.
Цього дня велика кількість віруючих приступили до Таїнства Сповіді та причастились святих Христових Таїн.
Опісля Літургії було звершено молебень до Пресвятої Богородиці. особливо зворушено лунала молитва «Царице моя, Преблагая…», яку співала вся церковна спільнота.
Наприкінці соборної молитви Архієпископ Дніпра і регіону виголосив повчальне слово проповіді. Окрім цього Владика Симеон висловив теплі слова вітання настоятелю отцю Василію, подякувавши йому за багаторічні жертовні труди з відродження і розбудови Рубанівської святині. Знагоди свята Владика подарував монастирському храму богослужбове Євангеліє.
У свою чергу намісник подякував Архіпастирю за візит та спільну молитву.
Завершилось святкування традиційною спільною трапезою.
<iframe src=»https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdp.orthodox.church.ua%2Fvideos%2F908246966825603%2F&show_text=false&width=560&t=0″ width=»560″ height=»314″ style=»border:none;overflow:hidden» scrolling=»no» frameborder=»0″ allowfullscreen=»true» allow=»autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share» allowFullScreen=»true»></iframe>

Категорія: