ЗА БРАТНЬОЮ ПІДТРИМКОЮ М. ДНІПРА В М. МАРІУПОЛІ ПОБУДУВАЛИ ХРАМ (ВІДЕО)

IMG_7005
13.10.2019 19:20

8 жовтня 2019 р. Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 8 жовтня 2019 року під час свого архіпастирського візиту в Маріуполь звершив освячення храму-каплиці на честь святого архістратига Божого Михаїла на території Головного управління Національної поліції Донецької області.

Його Блаженству співслужили архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, запрошене та місцеве духовенство.

Був присутній на освяченні і керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) у супроводі друга єпархії, настоятеля столичного храму Різдва Христового протоієрея Миколая Салабая та канцлера єпархії протоієрея Віталія Лопушанського.

Варто зауважити, що завдяки небайдужим людям доброї волі з м. Дніпра, зокрема мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, благодійника Еміля Карленовича Арутюняна з друзями побудували цей молитовний дім.

Після освячення Митрополит Епіфаній звернувся до вірян із першосвятительським словом.

Предстоятель нагадав також про важливість отримання духовної незалежності українською Церквою, якої ми прагнули впродовж усієї тисячолітньої історії.

Предстоятель подякував усім причетним до будівництва каплиці і нагородив орденом святителя Миколая Чудотворця начальника ГУНП в Донецькій області генерала поліції третього рангу Миколу Семенишина, орденом святого архістратига Божого Михаїла II ступеня Олега Ягольника, медаллю за жертовність і любов до України диякона Андрія Мойсеєнка та Благословенною Грамотою з відзнакою Алєксєєнка Павла.

Також, 8 жовтня 2019 р. Предстоятель Православної Церкви України відвідав музей історії органів внутрішніх справ Донеччини.

Митрополиту Епіфанію начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Семенишин Микола презентував видання «Карний розшук Донеччини», яке присвячене століттю служби. До книги увійшли унікальні архівні матеріали та спогади оперативників. Також Предстоятель ознайомився в музеї з раритетними речами, пов’язаними з роботою правоохоронців у різні часи.

Експозиція ілюструє роботу поліції у різні часи, починаючи від Київської Русі до сьогодні. Тут відображені усі важливі віхи історії українського народу – голодомор, Друга світова війна, чорнобильська трагедія, участь правоохоронців у міжнародних миротворчих місіях, хронологія російської агресії.

Гордістю музею є прапор з Широкіного з підписами його мужніх захисників та прапор міліції Донецька, який вивезли з окупованої території оперативники під час смертельно небезпечної спецоперації в 2014 році.

Категорія: ,