СИНЕЛЬНИКІВСЬКА ГРОМАДА БОЖОЇ МАТЕРІ «ПЕЧЕРСЬКОЇ» ВЧЕРГОВЕ В ЗОНІ ООС

???
24.06.2019 14:02

 21 червня 2019 р. з благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) волонтерська група у складі народного депутата України Сергія Рибалки, настоятеля храму Ікони Божої Матері «Печерської» ієрея Юрія Помазана, Сергія Білого та інших волонтерів відвідали м. Попасну Луганської області. Зустрілися з волонтерами міста, Іриною Крмаренко, передали речі для місцевих мешканців; побували у бійців Цивільно-військової співпраці Попасної, надали допомогу у вигляді паливно-мастильних матеріалів. Завітали до Центру реабілітації для дітей з особливими потребами «Лелека». Ця зустріч була теплою і зворушливою як для гостей, так і для колективу.

І, як завжди, ми також відвідали наший бійців на передовому рубежі. Відвезли посилки, що зібрали учні шкіл міста Синельникового у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)-2019.

Ми й надалі будемо звершувати такі волонтерські поїзди. Адже війна триває, і є люди, що волею долі опинилися у скрутних обставина; хлопці, які за покликом серця стали на захист рідної землі; діти з особливими потребами, яким вкрай важлива і необхідна наша увага та турбота.

Дякуємо усім небайдужим до чужого лиха та проблем!

Настоятель храму Ікони Божої Матері «Печерської»

Ієрей Юрій Помазан

Категорія: