СОБОРНА МОЛИТВА У ВЕЛИКУ СУБОТУ

IMG_6176
23.04.2022 14:23

У Велику cуботу, 23 квітня 2022 р. Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) звершив Вечірню з Літургією свт. Василія Великого у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Несподівана Радість».

Його Високопреосвященству співслужив всечесний клір єпархіального храму та запрошене духовенство. Під час відправи були вознесені молитви за перемогу України над агресором, за наше військо, владу та увесь побожний народ.

У Велику суботу Церква згадує перебування Ісуса Христа у гробі, Його зішестя у пекло, з якого Він звільнив душі старозавітніх праведників, та підняв їх до Раю. Богослужіння цього дня закликає нас до мовчання, виголошуючи: «Нехай мовчить всяка плоть людська, і нехай стоїть зі страхом і трепетом, і ні про що земне в собі не помишляє… Адже Цар бо над царями і Господь над володарями приходить принести Себе в жертву і дати Себе на поживу вірним». Сьогодні Син Божий, подібно до Бога Отця, на сьомий день творіння світу, спочив від усіх діл Своїх. Тепер же Його Єдинородний Син спас цей світ, і звершивши цей подвиг спочиває у гробі.

Категорія: