Соборне святкове богослужіння з нагоди першого випуску нашої семінарії

IMG_3863
03.06.2017 20:45

2 червня 2017 р. відбулось урочисте богослужіння з нагоди закінчення навчального року у Дніпровській духовній семінарії та першого випуску.

Очолив молитву голова Синодального управління у справах духовної освіти, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Його Високопреосвященству співслужили: Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Білгородський і Обоянський; Високопреосвященнійший Михаїл, митрополит Луцький і Волинський; Високопреосвященнійший Сергій, архієпископ Донецький і Маріупольський; Преосвященнійший Марк, єпископ Кропивницький і Голованівський, Преосвященнійший Симеон, єпископ Дніпровський і Криворізький; Преосвященнійший Афанасій, єпископ Луганськогий і Старобільський; Преосвященнійший Митрофан, єпископа Харківський і Богодухівський; Преосвященнійший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський.

Також за богослужінням молились: настоятель Свято-Троїцького духовного центру м. Тернополя протоієрей Анатолій Зінкевич, перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк, канцлер Дніпропетровської єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, ректор ВПБА протоієрей Володимир Вакін, ректор ДДС протоієрей Сергій Нарольський, студенти у священному сані та запрошене духовенство.

Під час Божественної Літургії було звершено дияконську хіротонію над студентом ДДС іподияконом Русланом Копиловом.

Після молитви соборне духовенство звершило Подячний молебень та виголосили многоліття духовному наставнику семінарії, Його Святості, Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету, Преосвященним митрополитам, архієпископам, єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу.

Категорія: