Свята для дітей у Дніпрі — розпочато (ВІДЕО)

IMG_5477
18.12.2017 23:29

17 грудня 2017 р. Православна Церква вшановує пам’ять св. вмчц. Варвари.

Цього дня, керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший єпископ Симеон відвідав храмовий комплекс Різдва Божої Матері м. Дніпра.

Під час богослужіння Архіпастир звершив священичу хіротонію диякона Романа Пукшина, випускника КПБА.

На завершення діти воскресної школи виступили із святковою програмою на честь свята.

Після виступу Владика Симеон розповів про життя та подвиги святого Миколая, подякував за теплу молитву настоятелю, канцлеру єпархії протоієрею Віталію Лопушанському і запросив присутніх на урочисту програму до Дня Святого Миколая.

Після молитви, на території комплексу зібрались сотні родин з різних куточків Дніпра, адже свято Миколая – це найбажаніший день у році для всіх дітлахів. Серед запрошених були діти-сироти, діти з обмеженими можливостями та діти з родин загиблих бійців АТО. Для них підготували більше 500 солодких подарунків, тематичну виставу та цікавий інтерактив. Вертеп «Книга Миколая» сподобався усім присутнім.

Захід організувала наша єпархія разом з Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність» та Дніпропетровською обласною радою, та Новокодацькою у місті Дніпро радою.

Настоятель храму отець Віталій привітав усіх зі світлим днем Миколая: «Враховуючи те, що свято припадає на вівторок, коли усі діти будуть у школі, ми вирішили святкувати день святителя Миколая у неділю, аби не відволікати малечу від занять. Я дякую організаторам заходу, особисто голові обласної ради Глібу Пригунову та меценатам нашого храму. Бажаю Божого благословення усім діточкам і всім українським родинам!». 

Голова обласної ради Гліб Пригунов зазначив: : «Вже не перший рік ми допомагаємо організовувати Дніпропетровській єпархії  День святого Миколая. Це завжди радість для дітей, єднання навколо духовності для дорослих і просто добра справа, яку зазвичай і  робить Святий Миколай!».

На завершення присутні привітали один одного з наступаючим святом, а Владика Симеон побажав Божого благословення.

Категорія: ,