Томаківка прощалась із загиблим воїном 93-ї бригади Володимиром Дьяченком

36578971_2051031828303148_3411636447566888960_o
05.07.2018 19:46

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона духовенства Томаківки, Нікополя та Покрову звершило чин відспівування полеглого воїна Володимира Дьяченко.
Звертаючись до рідних і близьких спочилого, ієромонах Меркурій (Скороход) та протоієрей Іван Назарик від імені єпархіального Архієрея висловив щирі співчуття рідним і близьким та запевнив у молитві за новопреставленого Героя.
Отці наголосили, що Володимир виконав найвищий заповіт християнської любові, поклавши власне життя за інших, тому ми маємо надію, що Господь не позбавить його Своєї ласки у Царстві Небесному, а ми матимемо ще одного небесного молитвеника за нашу багатостраждальну українську землю.
Провести в останню путь загиблого захисника України прибули члени ГС «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини», побратими з Марганця та Томаківки.
На прощанні також були присутні представники обласної та районної влади.
Користуючись можливістю висловлюємо щиру подяку заступнику міського голови Сергію Тихенку за фінансову допомогу у транспортних витратах для поїздки до Томаківки, а також автоперевізнику Віталію Варшедському, який забезпечив перевезення за мінімальною ціною собівартості палива.
Вічна пам’ять героям України!
Герої не вмирають!!!

Ієромонах Меркурій (Скороход)

Категорія: