ТРАДИЦІЙНА ПІСЛЯРІЗДВЯНА МОЛИТВА З ПРЕДСТОЯТЕЛЕМ У СТОЛИЧНОМУ ХРАМІ НА ПОДОЛІ (ЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ)

dsc_7860
14.02.2021 20:33

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 14 лютого 2021 року звершив Божественну літургію у церкві Різдва Христового, що у Подільському районі столиці.

Традиційно щороку після Різдва Його Блаженство звершує богослужіння у цьому храмі, однак через карантинні обмеження відслужити Божественну Літургію на честь храмового свята вдалося тільки тепер.
Предстоятелю Помісної Української Православної Церкви співслужили архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, архієпископ Вишгородський Агапіт, настоятель парафії протоієрей Миколай Салабай, священнослужителі храму та запрошене духовенство.

Також на молитві була присутня делегація м. Дніпра, очолювана меценатом єпархії, президентом МБФ «Солідарність» Олександром Володимировичом Петровським з Емілем Карленовичем Арутюняном.

Варто зауважити, що Олександр Володимирович з друзями підтримує розвиток духовності не тільки на теренах рідного Дніпра, але й по всій Україні, зокрема і столичний храму Різдва Христового. Також завдяки Його активним старанням Українська Церква здобула омріяний Томос, на врученні якого була найчисельніша делегація саме з нашого краю.

Після прочитання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді.

Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Наприкінці відправи Митрополит Епіфаній привітав громаду, передав пам’ятні подарунки Олександру Володимировичу та Емілю Карленовичу, а протоієрей Богдан Гулямов передав ікону з частками мощей багатьох святих мучеників, зокрема і святого мученика Трифона, пам‘ять якого сьогодні вшановує Свята Церква.

Окрім того, Предстоятель вручив меценатам храму пам‘ятні видання Православної Церкви України та відзначив Ростислава Мартинюка орденом святого Архістратига Михаїла другого ступеня.

Завершилося святкове богослужіння урочистим многоліттям та виконанням духовного гімну України – «Боже великий, єдиний».

Категорія: ,