Традиційні Іллінські святкування у Березанівці

DSC2943
06.08.2018 18:27

Цей величний престольний день для нашої парафії є святом, якого з нетерпінням чекаємо цілий рік. В нього вкладено багато старань, щоб продовжити традиції святкування, які давно були започаткованими на нашій “Березанівці”.

Урочисто був зустрінутий Високопреосвященнійший Владика Адріан, митрополит Богородський, який, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Владики Симеона, очолив святкову Літургію у храмі. Йому співслужили клір храму і запрошене міське священство. Безліч сповідників прийняли святе Причастя.

На завершення молитвиї біля храму відбувся молебень до пр. Божого Іллі за мир у нашій державі, за утвердження Єдиної Помісної Апостольської Автокефальної Церкви в Україні, за здоров’я і щастя у наших родинах.

Слово проповіді до всіх виголосив митрополит Адріан, подякувавши, окремо, Владиці Симеону, за можливість помолитись у рідній Березанівці.

Щире слово промовив настоятель храму протоієрей о. Євген, подякувавши всім за спільну молитву і запросив усіх до святкового столу.

Парафіяни і настоятель тепло зустріли гостей свята представників ГО “Серця неспокійні” — дітей з батьками, а також верховних козацьких отаманів війська Січеславського Кучинського Віктора і Мельниченка Володимира, які вручили о.Євгену нагороду.

Під час святкової трапези відбувся коротенький пісенний концерт, в якому взяли участь Пойда Іван із дочкою Олександрою, Марія-Магдалина Добрянська і музичний керівник Володимир Кисельов із ведучою Мусієнко Таїсою.
Щира подяка усім, хто прилучився до престольного свята на “Березанівці!”

Фото ТУТ

Категорія: