Традиційний Дніпровський святковий Різдвяний фестиваль (ВІДЕО)

IMG_8455
10.01.2018 14:37

У Велике свято Різдва Господа нашого Ісуса Христа у храмовому комплексі «Різдва Божої Матері» м. Дніпра, що на вул. Набережна Заводська 92-б ж/м Покровський (колишній Комунар) відбулися святкові заходи, які очолив керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон.

Вже 6 січня 2018 р. у Святий вечір Різдва Христового розпочалося Всенічне бдіння з нагоди свята Різдва Христового, для усіх бажаючих була організована відеотрансляція богослужіння з храму, а вранці 7 січня 2018 р. розпочалася Архієрейська Божественна Літургія.

В цей день на свято завітала велика кількість представників громади Дніпра. На території храмового комплекса Різдва Божої Матері, який побудований за ініціативи та кошти мецената Дніпропетровської єпархії, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського були присутні парафіяни зі всього обласного центру та регіону. Приїхали гості і з інших областей України.

Зі Львівщини та Закарпаття, Миколаївської та Запорізької областей. Присутні змогли відвідати храм, поспілкуватись з представниками Української церкви, отримати насолоду від прогулянки по мальовничому подвір‘ї храмового комплексу.

Велика кількість дітей різного віку розважалася на ігровому сучасному майданчику, а парафіяни змогли безкоштовно пригоститися смачним гарячим кулішом, який прямо на вогні для усіх бажаючих приготували представники козацтва. Також організували виступ дитячого вертепу  малеча з недільної школи «Українського Подвір‘я» при єпархіальному управлінні.

Серед багатьох творчих колективів м. Дніпра порадував різдвяною програмою і Дніпропетровський академічний музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка під керівництвом директора Оксани Іванівни Петровської.

Як зазначив Архіпастир Дніпра: «наша церква, як скарбник духовного буття, любові, милосердя і благодійності в часи випробувань від зазіхань на суверенність була і є пліч-о-пліч з нашим народом. Щороку за постійної підтримки мецената Дніпропетровської єпархії, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського , представників влади, голови Новокодацького району м. Дніпра Олега Олександровича Денисенка та інших небайдужих мешканців на території храмового комплексу відбувається різдвяне свято для дітей та дорослих».
Христос народився! Славімо Його!

Категорія: ,