Церква та драмтеатр м. Дніпра відвідали зону АТО

IMG_2746.JPG
26.09.2016 00:54

23 вересня 2016 р. Владика Симеон разом з колективом Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка відвідали м. Красногорівку та м. Маріїнку, де показали виставу «Ангели тебе оберігають».

Посприяли у цій поїздці: голова обласної ради — Гліб Олександрович Пригунов, депутатський корпус цього владного органу та військово-цивільна адміністрація м. Красногорівки.

Також велику роль у проведенні цього дійства відіграла Заслужена артистка України, невтомний волонтер — Оксана Іванівна Петровська, яка сама грає у виставі.

Концерт висвітлює сучасні непрості будні українських воїнів на Сході нашої Держави, повертає глядача в минуле, до часів славетної козацької доби та недавніх подій Революції Гідності.

На театральному дійстві були присутні діти з місцевої школи. Багато з них переглядаючи виставу — нестримував сліз.

Перед концертом Архіпастир відвідав військово-цивільну адміністрацію м. Красногорівки, де поспілкувався з її керівником — Ліванчуком Олегом Петровичом і подарував ікону свт. Миколая, а також відвідав наших бійців на передовій, яким передав благодійну допомогу.

На завершення Владика Симеон побажав місцевим жителям мирного неба над головою, а театру — Божого благословення.

Категорія: