У Березанівці відсвяткували храмовий празник на честь пророка Іллі

IMG_0517
03.08.2017 20:08

2 серпня свята Православна Церква вшановує пам’ять пророка Божого Іллі.

У цей Богом даний день, на запрошення протоієрея Євгенія Добрянського, керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон, відвідав Свято-Іллінський храм м. Дніпра, що знаходиться у ж/м Березанівка.

Духовну радість великої події розділив митрополит Богородський (Російська Федерація) Адріан, для якого цей мальовничий куточок є малою батьківщиною. Запрошене духовенство підтримало це урочисте богослужіння. Спів прикрасив хор сестер Свято-Благовіщенського монастиря м. Дніпра. Незважаючи на спекотну погоду  чимала кількість дітей та дорослих сподобилися  причаститися Святого Тіла і Крові Господньої.

На завершення, зі змістовним словом також і звернувся керуючий нашою єпархією єпископ Симеон, у якому звернув увагу на подвиг св. Пророка Іллі, а саме розповів про віру, яка рухає всім. Також подякував і митрополиту Адріану за спільне звершене богослужіння, а також за багаторічний труд, який Високопреосвященнійший Владика посіяв на Січеславщині, настоятелю храму прот. Євгенію Добрянському  за сердечний прийом, кліру нашої єпархії та богоспасаємій пастві.

На завершенні хресного ходу навколо храму віруючих людей було окроплено святою водою,  під спів многоліття парафіяни храму мали можливість приложитися до хреста. Урочиста трапеза та концерт учнів недільної школи підбадьорила віруючих.

Категорія: