У ДИТЯЧОМУ ХРАМІ ПРИ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТІ ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРШИЙ ПРЕСТОЛЬНИЙ ПРАЗНИК (ВІДЕО)

IMG_3392
19.12.2019 18:41

19 грудня 2019 р. керуючий Дніпровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) відвідав Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат для дітей з ДЦП ДОР, де очолив Божественну Літургію з нагоди першого храмового празника свт. Миколая Чудотворця.

Архіпастирю співслужили: канцлер єпархії, духівник навчального закладу протоієрей Віталій Лопушанський та клірик центрального єпархіального храму на честь ікони Богородиці «Несподівана Радість», викладач ДДС ієрей Димитрій Гурин.

Спів богослужіння прикрасив хор сестер Дніпровського Свято-Благовіщенського жіночого монастиря під керівництвом ігумені Наталії (Кудрянської).

“Для дітей інтернату увага у цей день особлива і ми сьогодні у цьому храмі зібрались не випадково, — зазначив Владика Симеон, керуючий Дніпровською єпархії УЦП. - Я подумав, що почати свято слід у тому місці, де максимально потрібна наша доброта — в цьому красивому храмі, побудованому за сприяння Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Олександра Володимировича Петровського з друзями. Діти тут мають можливість отримувати Боже благословення і в цей день пам’яті святителя чудотворця Миколая ми максимально заряджаємо їх своєю увагою і любов’ю”.

Після молитви та Святого Причастя на малечу чекали солодкі подарунки. Цукерки дітям привезли представники фонду “Солідарність”, а фруктами пригостив В’ячеслав Капустін, представник ТМ “Алан”.

Варто зауважити, Олександр Володимирович, як завжди, разом з друзями нестоїть осторонь, постійно підтримують цей особливий куток Дніпра і роблять свято дітям, надаючи постійну підтримку особисто.

“Діти весь рік чекають на солодкі подарунки. Вони вірять у це диво, вірять у можливість отримати свій особистий індивідуальний дарунок. Тому ми стараємось для них. Ми б хотіли, аби свято для вихованців інтернату приходило не тільки в якусь календарну дату, а й просто так”, — каже віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду О. Петровського “Солідарність” Яна Іванілова.

Для довідки: Заклад надає послуги дітям від 4 до 18 років з ДЦП, вродженими аномаліями розвитку, у тому числі артрогрипозом і спино-мозковими грижами, міопатією, придбаними дефектами опорно-рухового апарату.

Одним з найважливіших завдань, поставлених у Дніпропетровському дитячому будинку-інтернаті – дати можливість дітям з фізичними та інтелектуальними вадами перебороти труднощі розвитку, засвоїти соціальні навички, розкрити свої здібності, цілком або частково брати участь у житті суспільства.

Педагогічним колективом установи створені всі умови, щоб дитина якнайшвидше адаптувалася до соціального середовища і пройшла необхідний курс реабілітаційних заходів. Важливу роль відіграє система терапевтичних і педагогічних прийомів, спрямованих на досягнення цілей, індивідуальних здібностей та інтересів.

При дитячому будинку працює відділення медичної абілітації, яка включає медикаментозне лікування, масаж, ЛФК, фізіотерапевтичне лікування, заняття в кімнаті психоемоційного розвантаження, оздоровлення у фітобарі. Використовується інтегрований підхід до кожної дитини.

НАГАДАЄМО: У м. Дніпрі освятили перший новий храм Помісної Церкви

НАГАДАЄМО: ОСОБЛИВИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ (ВІДЕО)

Категорія: ,