У Дніпрі півсотні військовослужбовців поповнили лави Національної гвардії України, а також прослухали лекцію на тему «слово»

SAM_1796
24.09.2017 16:30

23 вересня у Дніпровському полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України присягнули на вірність українському народові військовослужбовці, які не проходили строкову службу, а одразу підписали контракт на проходження служби у Національній гвардії.

Зі знаменною подією молодих воїнів привітав командир військової частини, побажавши їм вірно, віддано та сумлінно виконати свій конституційний обов’язок.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона уз заходах взяв участь капелан, протоієрей Василій Максимович.

Серед воїнів, які склали військову присягу, окрім чоловіків, було багато жінок.

«В майбутньому, я мрію про вступ до Академії Національної гвардії України»,  поділилася своїми планами на майбутнє Тетяна Шкода, «Та спочатку, ще багато чого треба навчитися, але сьогоднішній день залишиться в моєму серці назавжди, як один з важливіших та відповідальніших в житті».

Всім відомо, що світ почався з звуку — зі Слова, тому у вихідний день військовий капелан Дніпровського полку по охороні громадського порядку отець Василій, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, поспілкувався з військовослужбовцями на дуже цікаву та актуальну тему – Лихослів’я.

Він розповів, що церква завжди закликала людей бути уважними до слів і особливо застерігала від гріха лихослів’я. Всі верстви суспільства буквально заражені цією «хворобою» і ніякі умовляння, — навіть вже з’явилися сигнали, що лихослів’я знищує хромосоми, — ніщо не береться в толк.

Гвардійці дізналися, що слово є таємниця, яка містить величезне значення. Та лише мала частина таємниці звуку відома людям, адже інфразвуком можна налякати, ультразвуком можна лікувати. Що сучасні вчені це підтверджують, які вже визначають за кожним словом закладену в ньому енергетику. Піднесене, високе слово, слово несе світло, цілющу енергію. Лихе слово, лайливе — породжує пітьму.

Також отець Василій закликав замислитися військовослужбовців над тим, що звук, це носій інформації, бо ще наші предки знаючи, що кожне слово, а тим більше ім’я, несе в собі ту чи іншу енергетику тому намагалися давати імена та визначення гарні.

«Світ почався зі слова. -Така велика ціна слова», в котре наголосив отець Василій, «І ми повинні завжди пам’ятати, що одні наповнюють душу світлою енергією, а інші, як постріл, б’ють, вбивають наповал душу і дух».

Автор і фото: молодший лейтенант Наталія Романиця

Категорія: