У Дніпрі відбулося масштабне родинне свято — “Сімейний день надзвичайних ситуацій”

IMG_5247.JPG
05.06.2017 22:52

3 червня 2017 р., на Фестивальну причалі у Дніпрі, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, відбулося свято безпеки для всієї родини — “Сімейний день надзвичайних ситуацій”. Захід організований Державною службою України з надзвичайних ситуацій, ГУ ДСНС у Дніпропетровській області за підтримки Уряду Німеччини, в рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», що виконується Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

На запрошення голови служби України з надзвичайних ситуацій, ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Андрія Анатолійовича Кульбача у заході взяв участь керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон.

Його Преосвященство супроводжував діловод єпархії протоієрей Даниїл Зінкевич.

На свято завітали Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Дніпрі пан Вольфганг Мьоссінгер, народний депутат України Андрій Немировський,в.о. Директора департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Портолян, Начальник ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач, Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман, Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, Заступник міського голови Дніпровської міської ради Олександр Шикуленко, керівництво Національного комітету Червоного Хреста України.

Цього дня на гостей заходу чекало безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. А головне — багато корисної та необхідної інформації від професіональних рятувальників. Програма свята була дуже насичена: шоу парашутистів, демонстрація роботи службових собак, показові виступи з порятунку на воді, самопорятунок з автодрабини та деблокування людини із заблокованого автомобіля, виставка пожежно-рятувальної техніки та спорядження, конкурси, вікторини, святковий концерт.

А ще впродовж всього дня для дітей та дорослих працювало чимало корисних майданчиків, на яких можна було не лише ознайомитися з різними професіями працівників ДСНС, але й ліквідувати умовну пожежу, надати першу домедичну допомогу, відчути себе в ролі справжнього вогнеборця та отримати паспорт Майбутнього рятувальника.

Крім того, сьогоднішній захід особливий також і тим, що вперше за весь час проведення свята, усі присутні стали свідками створення чотирьох нових родин. Згадка про “надзвичайне” весілля назавжди залишиться в пам’яті обох сімей.

 Довідка: родинне свято “Сімейний день надзвичайних ситуацій” — це простір, де діти та дорослі зможуть побачити та зрозуміти, у чому полягає робота “пожежного– рятувальника”. А також, яким чином належить поводитися у разі виникнення надзвичайної ситуації та що потрібно знати, аби підвищити рівень власної безпеки. З 2015 року ДСНС спільно з німецькими партнерами організовують та проводять родинні фестивалі для дітей та дорослих у найбільших містах України. “Сімейний день надзвичайних ситуацій” вже проходив двічі у Києві та Харкові.

Текст

Категорія: