У Дніпрі воїни-гвардійці склали присягу на вірність українському народові

???????????????????????????????
13.11.2017 21:30

Не дивлячись на похмуру та дощову погоду 11 листопада у Дніпровському полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України панував святковий настрій бо понад півсотні військовослужбовців на стройовому плацу військової частини урочисто присягнули на вірність українському народові.

Зі знаменною подією молодих воїнів привітали командир військової частини, представники місцевих органів самоврядування, представники взаємодіючих органів. Вони побажали військовослужбовцям вірно, віддано та сумлінно виконати свій конституційний обов’язок.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, військовий капелан, протоієрей Василь Максимович благословив гвардійців на ратну службу, а батьки, які також приїхали підтримати своїх дітей в цю важливу урочисту мить їхнього життя побачили вже справжніх чоловіків, які подорослішали і змужніли.

Після всіх емоцій та хвилювань командир полку запросив всіх батьків до клубу військової частини, аби поспілкуватися та розповісти їм про те що очікує військовослужбовців на протязі служби. Всі бажаючі змогли відвідати виставку озброєння та техніки, яка була організована на території військової частини.

Тож побажаємо нашим військовослужбовцям успіхів у проходженні військової служби, адже новоспечених воїнів Національної гвардії чекають насичені будні військовослужбовця, вже зовсім скоро вони  будуть виконувати службо-бойові завдання з охорони громадського порядку на вулицях  міста Дніпра та охороняти спокій громадян, але сьогоднішній день назавжди залишиться, як один з важливіших та відповідальніших в їх житті.

Лейтенант Наталія Романиця

Категорія: