У Дніпрі вперше відбулася ХІ церемонія Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» (ВІДЕО)

IMG_3862
11.12.2018 10:32

8 грудня 2018 року в Дніпровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка, за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», пройшла ХІ Церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття».

Протягом вже десяти років було визначено і нагороджено найкращих представниць бізнесу, культури, медицини, засобів масової інформації, спорту, наукового і громадського сектору, які своїми справами і відповідальністю здобули повагу в суспільстві. Жінки і в цьому році були відзначені у трьох рівнях Премії: «Знакова постать», «Рейтинг» і «Перспектива».
Вперше, церемонія, завдяки зусиллям Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» і особисто його президенту, відбулася не в столиці нашої країни, а в місті Дніпрі. Урочистий захід з червоною доріжкою, вечірніми сукнями та яскравою концертною програмою на честь прекрасної статі став однією з головних подій у соціально-культурному житті України.

Незмінними ведучими церемонії, як завжди, були народні артисти України Василь Ілащук і Олексій Богданович. А нагороди жінки отримували з рук відомих чоловіків: народного артиста України, композитора Олександра Злотника, народного артиста України Володимира Горянського, легенди українського футболу Владислава Ващука, народного художника України Олега Пінчука, відомого українського парфумера Богдана Зубченка, головного лікаря Дніпровської лікарні ім. Мечникова Сергія Риженка та багатьох інших.

Серед почесних гостей свята були присутні громадський діяч та меценат єпархії, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з родиною і друзями, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко, заслужена артистка України Оксана Іванівна Петровська, меценат та волонтер Еміль Арутюнян та багато багато інших поважних гостей з Дніпра та України.

На запрошення оргкомітету відзнаки, на заході був присутній керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон з делегацією, який звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Цього року в розділі «Знакова постать» нагороду отримала Зінаїда Дубоссарська – професор, доктор медичних наук, заслужений діяч науки і техніки України та Марина Ставнійчук – заслужений юрист України, віце-президент Світового Конгресу Українських Юристів.

Приємно відзначити і переможців серед дніпрянок. Це, насамперед, віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова, а також Яніна Різник — начальник управління забезпеченності діяльності Дніпропетровської обласної ради, Юлія Бурдужа — засновник фонду перетворення процесів суспільства «Універсум», Галина Шаламова — голова наглядової ради «Михайлівський райагропостач» і Людмила Войлова — мати вихователь дитячого будинку сімейного типу м. Дніпра.

Кожна переможниця отримала найвищу відзнаку – статуетку роботи народного художника України Володимира Шолудька. Вона символізує силу, витонченість, підкреслену суворість і зворушливу тендітність – риси сучасної жінки. Рука витонченої фігурки символічно перетворюється на крило, нагадуючи про покликання жінки оберігати й захищати, дарувати тепло й відводити негаразди. Образ завершує пальмова гілка – символ миру та перемоги, яких без участі жінки досягти неможливо.

«Ця церемонія унікальна. Учасниць ми відбирали цілий рік, і в цей раз ми нагороджуємо гідних жінок. Ми не нагороджуємо за категоріями, адже на наші плечі випадає багато випробувань і всі ми сильні», — зазначила президент міжнародної організації «Жінка третього тисячоліття» і організатор проекту Лідія Лісімова.

Для присутніх гостей і учасників дійства підготовили велику концертну — виступали гурти: «Нумер 482» та LUIKU, народний артист України Олексій Горбунов з гуртом «Грусть пілота», заслужений артист України Олег Шак, всесвітньовідомий скрипаль-віртуоз з Канади Василь Попадюк, співачка і одночасно номінант «Індіра», Василь Лазарович та гурт «Друга ріка».

Кожна жінка — це унікальне поєднання зовнішньої беззахисності і великої внутрішньої сили. Кожна жінка має повірити у власні можливості, розвивати свій потенціал, реалізовуватись у різноманітних сферах діяльності. Вже одинадцятий рік поспіль цей проект втілює цю благородну місію, даючи високу громадську оцінку досягненням жінок та спонукаючи їх розкривати свій потенціал і прагнути нових звершень. А тепер і в славному місті Дніпрі.

Категорія: ,