У ДНІПРОВСЬКІЙ ДУХОВНІЙ СЕМІНАРІЇ РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

IMG_5330
14.09.2020 20:00

14 вересня 2020 року у Дніпровській духовній семінарії розпочався новий 2020/2021 навчальний рік. Традиційно навчання розпочали із урочистого молебню у семінарському храмі на честь святих першоверховних апостолів Петра і Павла. Богослужіння звершив в. о. Ректора Семінарії протоієрей Сергій Нарольський.

Після молитви відбулось перше засідання Вченої Ради, яке очолив Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич).

Під час засідання  було заслухано звіт Віце-ректора ДДС Василя Михайловича Бабія про цьогорічну вступну кампанію, погоджено план наукових заходів та вирішено питання навчально-виховного процесу.

Також було розглянуто низку кадрових питань. Зокрема, за поданням протоієрея Сергія Нарольського, професорська-викладцька корпорація затвердила нових викладачів Духовної школи: єпископа Луганського і Старобільського Афанасія (Яворського), ігумена Саватія (Собко), та випускника ДДС ієромонаха Лазаря (Комосу).

На завершення роботи Вченої ради до усіх присутніх зі словами настанови звернувся Владика Симеон. У своєму слові Архіпастир подякував викладачам за їх жертовне служіння та побажав Божої допомоги у новому навчальному році.

Категорія: