У Дніпровській духовній семінарії відбувся перший випуск (ВІДЕО)

IMG_5180.JPG
03.06.2017 22:49

Після молитви, 2 червня 2017 р. у Свято-Петро-Павлівському семінарському храмі відбувся урочистий Акт з нагоди першого випускного.

Розпочав урочисту подію ректор навчального закладу протоієрей Сергій Нарольський.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Синодального управління у справах духовної освіти, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, після якого вручив дипломи випускникам.

Святковий захід відвідав меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський разом з мамою Оксаною Іванівною Петровською — директором, художнім керівником Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка.

Варто зауважити, що Олександр Володимирович від рішення Синоду про відкриття навчального закладу (13.12.2012 р.) почав постійно підтримувати навчальний заклад.

Після слів подяки нашого Архіпастиря усім фундаторам та присутнім присутні зробили спільну світлину.

Завершилась урочиста частина многоліттям духовному наставнику семінарії, Його Святості, Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету, Преосвященним митрополитам, архієпископам, єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу.


Категорія: ,