У ДНІПРОВСЬКІЙ ЖІНОЧІЙ ОБИТЕЛІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПРЕПОДОБНИХ АНТОНІЯ ТА ФЕОДОСІЯ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКИХ

default
02.09.2023 19:20

02 вересня 2023 року, у день пам’яті преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерських, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) звершив Божественну літургію свт. Івана Золотоустого в однойменному храмі Свято-Благовіщенського жіночого монастиря м. Дніпра.

Радість храмового свята разом із Архіпастирем розділили: канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятельниця монастиря ігуменя Єлизавета (Юска) з сестрами, послушницями і труженицями, духовенство кафедрального міста та численні віряни і паломники.

Під час відправи возносились молитви за українських воїнів та увесь побожний народ наш. Також Архієпископ Дніпра і області виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після Великого входу Владика Симеон звершив священичу хіротонію над іродияконом Никодимом (Скачковим), випускником ДДС.

Наприкінці богослужіння відбувся урочистий хресний хід навколо храму святих Антонія та Феодосія Печерських.

На завершення святкування Священноархімандрит монастиря виголосив повчальне слово проповіді, в якому розповів про життєвий шлях київських подвижників. Також Владика висловив теплі слова подяки меценату єпархії Олександру Володимировичу Петровському і його друзям за таку прекрасну святиню, яка постала завдяки їх старанням.

Окрім цього Архіпастир подякував сестрам і духовенству обителі за щоденну працю задля благоукрашення чернечої перлини Дніпра.

Категорія: