У Кривому Розі відкрили ще одне місце для малечі

20,559d0b36a16162
01.10.2017 18:27

30 вересня 2017 р. біля храму святих Володимира і Ольги УГКЦ відкрили дитячий майданчик.

Облаштували дитячий майданчик в рамках спільного проекту міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна», «Карітас Польща» та Центру підтримки сім’ї. Зазначений проект розрахований на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб і інших верств населення, які потребують підтримки.

Участь в урочистому відкритті взяли партнери фонду «Карітас-Кривий Ріг», священнослужителі, парафіяни храму святих Володимира і Ольги, волонтери, активісти і представники Довгинцівського райради.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона на заході був присутній протоієрей Роман Бацвін, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу.

Розпочалась подія молитвою «Боже, Великий Єдиний, нам Україну храни …»

Зі словами привітання до присутніх звернувся і голова Довгинцівської райради Ігор Ратинов, який прийшов на відкриття майданчика разом з депутатом Довгинцівської райради Василем Філяком.

Подарунки в цей день отримали всі, хто прийшов на свято.

Дітвора одразу ж після розрізання червоної стрічки облюбувала нові гойдалки та гірку, а пізніше, разом з гостями, із задоволенням пригощалися чаєм та солодощами, в тому числі величезним тортом, який був замовлений спеціально до цього дня.

0564.ua

Категорія: