У м. Дніпрі відзначили День Матері (ВІДЕО)

32430299_1940405302938171_1805461765698355200_n
16.05.2018 15:50

День Матері — особливе свято для кожної людини, адже в цей день ми висловлюємо свою вдячність тій, котра дала нам земне життя. В храмовому комплесі Різдва Пресвятої Богородиці, збудованому во славу всіх матерів, також урочисто вшанували це свято. Спершу, зранку духовенство з вірянами щиро молилися за усіх матерів на урочистому Богослужінні, на якому велика кількість матерів зі своїми чадами приступити до святих Таїн Сповіді та Причастя. З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, після Літургії святкування продовжилося на подвір’ї храмового комплексу. З вітальним словом до усіх гостей звернувся настоятель храму, протоієрей Віталій Лопушанський, у якому він привітав усіх матерів з їхнім днем та закликав на усіх Боже благословення та побажав здоров’я та успіхів у всіх починаннях, а також подякував меценатові храму Олександру Володимировичу Петровському за можливість проводити такі святкування на території побудованого ним комплексу, а також Міжнародному благодійному фонду «Солідарність» за допомогу в організації свята.

Ведучі дійства закликали усіх присутніх вшанувати усіх полеглих в боротьбі за Неньку-Україну воїнів, а їхнім матерям щиро подякували за достойне, партіотичне виховання своїх дітей.
Після цього гостей привітали вихованці недільної школи Різдво-Богородичного храму та Українського подвір’я.
Також актори та оркестр Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка потішили гостей чудовим виконанням народних пісень та танців. Отець Віталій подякував артистам і особливо, директорові театру, Оксані Іванівні Петровській, за візит і чудовий виступ та вручив благословенну грамоту від Святішого Патріарха Філарета для всього колективу театру.
Під час концерту, на дитячому майданчику працювали аніматори, які забавляли малюків цікавими іграми та піснями.
Усі присутні на святі матері отримали від організаторів дійства квіти та пам’ятні ікони.
Також голова Дніпровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов подарував вихованцям недільної школи спортивний інвентар та іграшки, аби вони зростали і розвивалися з користю для душі та тіла.
А ще цей день став по-особливому святковим для батьків та дітей сімейного клубу «Серця неспокійні», які з радістю взяли участь у святкуванні, і яких ми завжди раді бачити у нашому храмі.
Після завершення свята і на дорослих, і на малечу чекали обіцяні смаколики. Спочатку всім здавалося, що погода своїми примхами може зіпсувати свято, але щира молитва і радість розігнали чорні хмари і на радість усім наприкінці свята засяяло сонечко!:)
Дякуємо усім, хто долучився до свята організацією, присутністю, своїм гарним настроєм та радістю.

Категорія: ,