У м. Дніпрі заклали пам’ятну капсулу для початку будівництва майбутньої Академії спортивних єдиноборств (ВІДЕО)

IMG_6349
06.04.2018 21:24

У Дніпрі з’явиться новий спортивний об’єкт. 5 квітня, напередодні Великодня, на місці будівництва нового спортивного комплексу «Академія спортивних єдиноборств» урочисто заклали символічну пам’ятну капсулу та освятили місце майбутнього храму. В цей святковий день для Дніпровського спорту тут зібралися не тільки ветерани різних видів єдиноборств, а й діючі спортсмени, серед котрих багато молодих і юних атлетів, яким виступати і тренуватись саме у майбутньому комплексі. Мрія багатьох поколінь прихильників спортивної боротьби Дніпра про нову спортивну споруду стає реальністю. Ініціатором створення і будівництва «АкадеміЇ спортивних єдиноборств» в обласному центрі став меценат єпархії і патріот Дніпра, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський. Саме він втілив у життя мрію багатьох тренерів та спортсменів. Завдяки його зусиллям і особистій підтримці, за власні кошти, був розроблений проект будівництва та підготовлена проектна документація, затрати на яку взяв теж на себе президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський. Будівництво буде здійснюватися за кошти міського бюджету. Новий спортивний комплекс «Академія спортивних єдиноборств» буде будуватися на вул. Краснопільській і стане справжнєю домівкою для таких видів єдиноборств, як вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, самбо та сумо. 

В день освячення пам’ятної капсули, представників спортивної громадськості, меценатів та патріотів Дніпра, заслужених тренерів України, представників культури та освіти вітали духовні особи Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з Єпископом Дніпровським та Криворізьким Симеоном. Керуючий єпархіїєю звершив богослужіння, освятив капсулу, місце будівництва і побажав добрій та світлій справі довгий шлях.
Серед почесних гостей були: заслужені тренери України Микола Махінько, Микола Ставрінов, Анатолій Пирог та інші прославлені тренери та ветерани спорту. Президент клубу спортивної боротьби «Ведмідь» Евген Василенко та президент баскетбольного клубу «Дніпро» Валерій Кондратьєв, меценат та волонтер Еміль Арутюнян, заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитро Батура, президент СК «Дзюдо-80» Лев Луценко – усі вони та багато інших представників Дніпра прийшли підтримати новий проект і порадіти за новий прогрес Дніпровського спорту у сенсі розвитку спортивної боротьби.
Зовсім скоро на місці пустиря з’явиться новий спортивний обьєкт Дніпра, де будуть виховуватись нові чемпіони України, Європи, Світу та Олімпійських Ігор. С аме така мета у нового Дніпровського спортивного проекту.

Категорія: ,