У м. Нікополі освятили новий храм (ВІДЕО)

IMG_7805.JPG
21.08.2017 19:11

19 серпня 2017 р. в день свята Преображення Господнього відбулась довгоочікувана духовна подія – освячення храму святого праведного Петра Калнишевського на честь полеглих воїнів-захисників України.

Петро Багатостраждальний (Калнишевський) є для нас символом незламності та нескореного духу любові до України і неперехідності українського роду та його волелюбної вдачі.

Богослужіння очолив керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон у співслужінні благочинного Нікопольського району ієромонаха Меркурія (Скорохода), запрошеного духовенства міст: Дніпра, Нікополя та Покрову.
За Божественною Літургією молились: в. о. голови Нікопольської районної державної адміністрації Геннадій Львович Зімін, заступник Нікопольського міського голови Світлана Павлівна Загрудна, радник голови міста Тетяна Вікторівна Шило та представники депутатського корпусу, політичні і громадські діячі.
Цього дня навколо новоосвяченого храму зібралось біля пів тисячі віруючих Української Церкви. 

Під час молитви була звершена дияконська хіротонія іподиякона Ігоря Губи, студента Дніпровської духовної семінарії.

По завершенню Літургії та Молебня Преосвященнійший єпископ Симеон звершив молитву на освячення плодів та звернувся з архіпастирським словом.

По представленню Нікопольського благочинного ієромонаха Меркурія (Скорохода) Владика нагородив жертводавців храму: Олександра Шашкова та Євгена Міщенка відзнаками «За служіння Богу і Україні» та Володимира Федророва, Андрія Перепадю, Людмилу Вязовську та Ольгу Желтоухову відзнаками «Спаси і Збережи».

Архієреськими грамотами були відзначені: Сергій Горобченко, Ольга Кацинська, Олег Павлов, Ігор Волков, Костянтин Гладишко, Тетяна Резникова, Людмила Голда, Вікторія Шевченко, Катерина Фоміна, Олександр Заболотній, Тетяна Шило, Оксана Гайдук, Світлана Чередниченко, Валентина Блєдна. 

Категорія: ,