У м. Нікополі попрощались із Героєм України — воїном Миколою Гайдуком

19251189_477235949281169_1393739437_n.jpg
20.06.2017 12:52

16 червня 2017 р. нікопольці на Європейській площі прощалися із Захисником Батьківщини – Гайдуком Миколою Миколайовичем, що загинув виконуючи військовий обов’язок, та своїм тілом врятував молодого побратима від загибелі.

15-го червня Нікополь зустрів тіло загиблого Героя Миколи Гайдука.

Рідні і близькі Миколи, ГС «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини», громадські організації, міська влада, волонтери та небайдужі громадяни зустріли тіло героя на в’їзді в Нікополь з міста Дніпра.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшго Владики Симеона Чин похорону очолив благочинний Нікопольського району ієромонах Меркурій (Скороход).

16 червня нікопольці на Європейській площі прощалися із Захисником Батьківщини – Гайдуком Миколою Миколайовичем, що загинув виконуючи військовий обов’язок, та своїм тілом врятував молодого побратима від загибелі. Цей подвиг ми не забудемо ніколи. Під час церемонії прощання відбулося відспівування Героя духовенством Української Православної Церкви Київського Патріархату та священниками УГКЦ та РКЦ. Проявити свою повагу та подякувати Захиснику Миколі не прийшли тільки представники Московського Патріархату Нікополя.

Після відпусту благочинний м. Марганця протоієрей Тимофій Редько промовив слово у якому наголосив, що Микола разом із кращими синами українського народу гідно відстоював даровані Богом фундаментальні цінності: людську свободу і права, соборність та незалежність Української Держави, гідне майбутнє для співвітчизників.

ЗІ свловом – реквієм виступили бойові побратимі та друзі Миколи: Сергій Копчік, Олексій Савченко та Андрій Перепадя.

13 червня, близько 23 години 15 хвилин, внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Луганське, Донецької області загинув нікопольський воїн – старший солдат Микола Миколайович ГАЙДУК.

Микола Миколайович, 1974 року народження, за життя був не лише справжнім патріотом, спортсменом (майстер спорту з кікбоксингу), а й активним громадським діячем. Микола Гайдук очолював «Асоціацію учасників бойових дій Нікопольщини» та служив за контрактом у 43-му батальйоні.

В Нікополі у Миколи Миколайовича залишилася родина – дружина, двоє синів, мама і брат.

Прес-служба Нікопольського благочиння

Категорія: