У МІСТІ ПЕРЕМОГИ – ГЕРОЇЧНОМУ НІКОПОЛІ ПОМОЛИЛИСЬ ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ

23
05.09.2023 12:29

04 вересня 2023 року Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон з архіпастирським візитом відвідав місто Нікополь. Нікополь, що в перекладі означає місто Перемоги, щодня потерпає від російських обстрілів, але не зважаючи на постійну небезпеку життя, у нездоланному Нікополі триває!

Нині ж тут, в історичному осередку 5-ти козацьких січей, Його Високопреосвященство у місцевому храмі на честь святого і праведного багатостраждального Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорозької Січі, звершив молебень за Перемогу нашої Батьківщини над російським агресором.

Разом із Архіпастирем молились Голова Нікопольської Районної Військової Адміністрації Євген Вячеславович Євтушенко, командування Нікопольської військової частини підполковник Олександр Вікторович Даниленко, настоятель храму та благочинний Нікопольського району Меркурій (Скороход), духовенство з різних міст нашої єпархії, волонтери, меценати храму та мужні нікопольчани.

Наприкінці урочистого богослужіння Владика Симеон виголосив повчальне слово проповіді, в якому подякував усьому Нікополю за його мужність, і зазначив, що ворогам не вдасться залякати і знищити незламний і вільний український дух, який дістався нам від наших героїчних пращурів-козаків. «Їх подвиг укріплює нас, у нашій нинішній боротьбі, дарує нам сили і впевненість у нашій спільній Перемозі! Тож будемо свято берегти пам’ять усіх українських героїв, і пам’ятати про їх величний подвиг заради нас, і майбутніх поколінь» — зазначив Архієпископ Січеславський.

У свою чергу ігумен Меркурій подякував Архіпастирю за візит, і постійну батьківську турботу і піклування.

Згодом Владика Симеон нагородив високими церковними відзнаками керівництво міста та району і меценатів храму.

Після Молебню разом з місцевою владою, командуванням військової частини, меценатами та парафіянами архіпастир підніс заупокійні молитви на подвір’ї храму біля пам’ятника «Борцям за волю і свободу України».

Нагадаємо, що два роки тому цей меморіал був побудований за власні кошти Президента Міжнародного Благодійного Фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського.

На згадку про соборну молитву було зроблено спільну світлину.

Категорія: