У національному музеї запрезентували книгу та пом’янули воїнів

IMG_4033
06.12.2017 19:18

6 грудня 2017 р. в залі Пам`яті музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» відбулась презентація «Книги пам`яті воїнів Дніпропетровщини, загиблих в АТО».

Книга містить поіменний список та короткі біографії загиблих мешканців Дніпропетровщини, що брали участь в російсько-українській війні на Сході України протягом 2014-2017 рр. 
В Книзі представлені 496 життєписів загиблих бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів, де подані основні біографічні відомості (навчання, роботу, бойовий шлях в зоні антитерористичної операції, місце поховання, нагороди та інформацію про встановлення меморіальних дошок та стел). Видання здійснене за ініціативи депутата Дніпропетровської обласної ради Боняка В.В. та Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького. 
Авторський колектив – співробітники відділу музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

Керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон, у супроводі діловода єпархії ієромонаха Ісаакія (Зінкевича) та викладача ДДС протоієрея Ярослава Матюнки взяли участь у події, а також, разом з матерями полеглих бійців помолився за душі спочилих воїнів-захисників Батьківщини.

Перші примірники Книги пам’яті в середу отримали родини загиблих бійців-дніпрян. Музейники також пообіцяли розповсюдити видання навчальними закладами та бібліотеками області.

Категорія: