У неділю Прощену богослужіння у храмі свт. Арсенія (Мацієвича) (ВІДЕО)

IMG_9881
11.03.2019 21:23

10 березня 2019 р. керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) відвідав парафію свт. Арсенія (Мацієвича) м. Дніпра (вул. Петрозаводська 375), де очолив Божественну Літургію.

На церковному подвір’ї, свого Владику зустріли прихожани, котрі привітали єпископа Симеона і за українським звичаєм піднесли Архіпастирю запашний коровай і квіти, а потім отець Олександр, настоятель парафії запросив Преосвященнійшого Владику очолити богослужіння і помолитися за паству.

Його Преосвященству співслужили: канцлер єпархії прот. Віталій Лопушанський, настоятель храму прот. Олександр Чечель, благочинний Новомосковського району прот. Миколай Капралик та запрошене духовенство.

Під час молитви Архіпастир звершив дияконську хіротонію іподиякона Антонія Проця — студента ДДС.

Наприкінці богослужіння Архієрей привітав усіх з храмовим празником та склав слова подяки настоятелю і парафіянам за запрошення на свято.

У свою чергу прот. Олександр Чечель подякував особисто від себе і від парафії Преосвященнійшому Владиці Симеону за візит та молитву.

Завершилося богослужіння хресним ходом навколо храму та уставним многоліттям.


Напередодні неділі Архіпастир очолив Всенічне бдіння у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість».

Категорія: ,