У Нікополі пройшла Хресна хода під Покровом Небесної покровительки міста (ВІДЕО)

22528713_529361390735291_5632445147957989261_o
20.10.2017 13:45

14 жовтня 2017 р., з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у м. Нікополі відбулась Хресна хода до пам`ятника Захиснику Вітчизни, де разом з міською владою духовенство і віруючі піднесли молитви за Справедливий мир в Україну та за воїнів, що боронять нашу вітчизну від нашестя чужинців.

На Хресну ходу прибули благочинний міста Марганець, капелан прот. Тимофій Редько, клірик Свято-Покровського храму ієрей Павло Черкасов, настоятель храму св. преп. Іоана Дамаскіна ієрей Федір Грищенко.

Далі колона духовенства та вірян рушили на молебен до місця зруйнованої церкви Покрови Пресвятої Богородиці що в старій частині міста.

Свято Пресвятої Богородиці і День захисників України нерозривно сполучені між собою і символізують зв’язок поколінь, славної пам’яті наших батьків, дідів та прадідів, які поклали свої голови на жертівнику незалежности України, з нинішними хоробрими Захисниками Державности України.

І сьогодні у сучасних нелегких обставинах життя українського народу ми звертаємося до Матері Божої з проханням та благословенням про мир, добро, благополуччя, про злагоду, братолюбство, одномислення і про щасливе життя українського народу.
Піднесім наші щирі молитви до Пресвятої Богородиці за многі і щасливі літа всім хоробрим лицарям, що сидять в окопах на Донбасі і попросимо Ісуса Христа щоб прийняв у Царстві Небеснім душі кращих дітей України, які віддали своє життя за Соборність і Незалежність Української Держави.

Благочинний ієромонах Меркурій (Скороход) висловлює щиру подяку за допомогу в організації трапези директору Нікопольського хлібокомбінату Юрію Борисовичу Рудовському та приватному підприємцю, меценату храму — Євгену Міщенко з родиною.

Окрема подяка заступнику міського голови Ольгі Василівні Коник та відділу культури за допомогу в проведені ходи.

Висловлюємо подяку начальнику Нікопольської поліції полковнику Євгену Володимировичу Кравцову та його заступнику Юрію Сидоруку.

Дякуємо політичній партії «Укроп» за технічне забеспечення ходи.

Фото ТУТ 

 Прес-служба Нікопольського благочиння

Категорія: ,