У Нікополі відбувся Великодній концерт «Христос наша Пасха»

49d07d2f2b048709fab28e0845347114_XL
01.05.2019 18:45

29 квітня 2019 р. з благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) в старій частині міста відбувся святковий концерт із солодощами для дітей.

Більше сотні людей зібралося на пасхальний концерт, організований ініціативною творчою групою Православної Церкви України та Адвентистів Сьомого Дня.

Об 11 годині розпочалося справжнє святкове дійство з піснеспівами, віршами і святковими вітаннями та великоднім ярмарком.

Зі словами привітання до присутніх звернулися благочинний Нікополя та району ієромонах Меркурій (Скороход) та благочинний міста Покров протоієрей Іван Назарик, а також священнослужитель Церкви Адвентистів Сьомого Дня Нікопольського району Віктор Вікторович Хлонь.

Свої творчі таланти продемонстрували талановиті вокалісти із Червоногригорівки та Нікополя, козацький дует «Микитинці» та учні Недільної школи.

Наприкінці свята усі його маленькі учасники і глядачі отримали солодкі пасхальні подарунки від меценатів Євгена Вікторовича Романченка та Анатолія Олександровича Тульчинського.

Окрема велика подяка нашим друзям, які забезпечили музичною апаратурою, а саме, Дмитру та Марині Дейнегі, Євгену Міщенко, Володимиру Лахіну та Валерію Терзі за технічну допомогу.

Пам’ятаємо: той, хто ділиться, отримує більше ніж віддає: велику радість у душі та задоволення тим, що від його сьогоднішньої доброї справи хтось став хоч на крапельку щасливіший чи спокійніший. І обов’язково такій людині Сам Господь у потрібний час пошле й Свою велику милість, бо ж ніколи «не оскудіє рука того, хто дає…”

Велика вдячність всім організаторам та учасникам концерту, сподіваємось, що сьогодні у нашому місті започаткувалась добра традиція, яка і надалі стане пасхальною радістю для кожного.

Цього дня можна було почути дуже багато добрих слів вітань та підтримки, а перш за все тріумфуюче: «Христос Воскресе!». Благодійники та наш дружній колектив усі разом попрацювали на славу, і своїми діями намагалися зробити подарунок не лише своїм братам та сестрам, але й Самому Воскреслому Спасителю. Адже головне у Великдень – спішити робити добро, своїми справами втілювати у життя те, що заповідував нам Христос.

Фото ТУТ

Категорія: