У єпархії відбулась зустріч з представниками активної громадськості Дніпра

IMG_1861
25.11.2018 18:29

23 листопада 2018 р. у головному конференц-залі управління Дніпропетровської єпархії відбулась зустріч єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона, духовенства та преставників активної громадськості Дніпра.

Головною темою події став процес надання Томосу українській церкві та питання, які супроводжують його. Зокрема, Архіпастир запевнив громаду, що наразі все відбувається згідно процедури, і тому українці не мають робити зайвих кроків, які б могли зірвати історичну подію.

«Ми всі маємо зберігати спокій, бути єдиними та розумними, а також знати, що Єдина Українська Церква з Божою допомогою обов’язково з’явиться», — зазначив єпископ Симеон.

Окрім цього, представники українського духовенства зауважили, що громаду міста та області можуть провокувати різноманітними методами. Відповідно, активісти не мають реагувати на провокації і сприяти розпалюванню ворожнечі на релігійному грунті.

Разом із цим, Владика зазначив, що в рядах церков, які поки що підпорядковані Москві, знаходяться багато чесних людей, яких безсумнівно готові прийняти до лав Помісної Церкви. Робота над цим вже триває, і ми впевнені, що коли прийде час, священики, які на разі служать в московській церкві, зроблять правильний вибір.

Незважаючи на свій щільний графік, був присутній на зустрічі меценат єпархії, активний громадський діяч не тільки Дніпра, а й всієї України, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, який в своєму настановчому слові зауважив, що розбудова Української Церкви лежить на плечах усіх небайдужих громадян: «Розбудова церкви залежить від усіх нас. Кожен мінімальний внесок у загальну справу рано чи пізно призведе до великих результатів. Ми рано чи пізно підемо, а наші справи залишаться», — зазначив Олександр Володимирович.

Наприкінці  зустрічі присутні запевнили один одного в тому, що такі регулярні заходи в Дніпрі призведуть до взаєморозуміння між Церквою та громадськістю.

Завершилась подія спільною світлиною.

Категорія: