У ЄПАРХІЇ ВІДБУЛИСЬ ЧЕРНЕЧІ ПОСТРИГИ

IMG_9326
10.03.2020 20:31

6 березня 2020 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) відвідав Свято-Благовіщенський жіночий монастир (м. Дніпро, вул. Рилєєва, 36), де, після уставних богослужінь, звершив чин постригу в малу схиму протоієрея Василя Пишного, настоятеля Свято-Покровського храму с. Рубанівського.

Після слів настанови Архіпастиря всі присутні побажали отцю Василю Божого благословення на несення нелегкого ангельського служіння.

Тепер його чернече ім’я Василій, (на честь прпмч. Василія Печерського, день памяті 11 жовтня).

Нагадуємо, що на прохання Преосвященного Симеона, архієпископа Дніпровського і Криворізького, про утворення в Дніпропетровській єпархії і реєстрацію статуту Чоловічого монастиря на честь святого праведного Петра (Калнишевського) Багатостраждального за адресою: Дніпропетровська область, Васильківський район, с. Тихе, було ухвалено утворення в Дніпропетровській єпархії і реєстрацію статуту Чоловічого монастиря на честь святого праведного Петра (Калнишевського) Багатостраждального за адресою: Дніпропетровська область, Васильківський район, с. Тихе (неподалік с. Рубанівського).


7 березня 2020 р. Архіпастир, після уставних богослужінь, звершив мантійний постриг інокинені Єлизавети (Юски) у тому ж монастирі

Після слів настанови Архіпастиря всі присутні побажали матушці Єлизаветі Божого благословення на несення нелегкого ангельського служіння.

Тепер її чернече ім’я Єлизавета, (на честь праведної Єлисавети, день памяті 18 вересня).

Категорія: