Відбулась прес-конференція присвячена приїзду Патріарха Філарета у м. Дніпро

1 (3)
03.11.2017 18:41

На вихідних, 4 та 5 листопада,  з дводенним візитом до Дніпра завітає патріарх Філарет.

Про це на прес-конференції розповів керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон. За його словами, головною подією цього візиту є освячення та урочисте богослужіння в храмі на честь ікони Божої Матері  «Несподівана радість».

«Це визначна подія для вірян міста та області. Українська патріархальна церква сьогодні виступає об’єднуючою силою та підтримкою у складні для країни часи бойових дій, і візит Патріарха Філарета до Дніпра – це велика честь та свято для усіх нас!» — зазначив Владика Симеон.

Довгоочікуване освячення та урочиста служба в храмі на честь ікони Божої Матері  «Несподівана радість» відбудеться 5 листопада о 9 годині ранку.

Для відвідувачів будуть створені особливі умови. Безкоштовний чай  – для всіх бажаючих. Також заради безпеки буде перекрита частина вулиці Січових Стрільців. Через велику кількість вірян для тих, хто не зможе потрапити до всередину храму, будуть встановлені великі екрани.

Представники Дніпропетровської єпархії запрошують дніпрян прийти на зустріч з Патріархом Філаретом та взяти участь в урочистій службі.

В рамках своєї поїздки до міста Патріарх планує відвідати Менору, де зустрінеться з головним равіном Дніпра та єврейською громадою. Така подія відбудеться вперше і символізує єдність українців, незалежно від віросповідання.

Також з нагоди Дня волонтера Патріарх Філарет привітає дніпровських волонтерів за їх відвагу та допомогу українській армії.

Нагородження відбудеться в Дніпропетровській обласній раді 4 липня о 6 годині вечора. На заході будуть присутні волонтери та представники керівництва області.

Сайт Дніпропетровської обласної ради

Категорія: