ВІДБУЛИСЬ ПІДСУМКОВІ ЗБОРИ ДУХОВЕНСТВА ЄПАРХІЇ

IMG_4293
04.01.2020 20:21

3 січня 2020 р. у конференц-залі управління Дніпропетровської єпархії відбулись збори духовенства консисторії.

Розпочалось зібрання зі спільної молитви.

На початку зі вступним словом виступив архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич).

У своєму слові владика привітав священнослужителів із Новим 2020 роком і прийдешніми святами. Також керуючий єпархією прозвітував про діяльність єпархії у 2019 році і розповів про стан загальноцерковних питань. Владика подякував усім священнослужителям за плідну працю у минулому році.

Окремо архієпископ Симеон закцентував увагу присутніх на урочистостях з нагоди 25-річчя відродження Дніпропетровської єпархії, які відбулись 23 – 24 листопада у місті Дніпрі. Зокрема владика наголосив, що єпархіальний ювілей був відзначений Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнійшим митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм у його доповіді на першому розширеному архієрейському соборі Православної Церкви України, який відбувся 14 грудня 2019 року у Святій Софії Київській.

Потім керуючий єпархією відповів на запитання священників.

Наприкінці зібрання канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський від імені усього духовенства єпархії привітав Владику Симеона із піднесенням до сану архієпископа та вручив букет червоних троянд.

На завершення заходу архієпископ Симеон відзначив кожного священнослужителя ювілейною медаллю з нагоди 25-річчя Дніпропетровської єпархії.

Завершились збори спільною молитвою.

Категорія: