Відбулось літнє таборування (ВІДЕО)

36063307_386795295166841_3639025846011822080_n
28.06.2018 13:00

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона та за підтримки президеннта МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського відбулось літнє таборування єпархіального духовно-просвітницького центру «Українського подвір’я» та ’’Сердець неспокійних’’ (дітей з інвалідністю) 22-24 червня 2018 р. в селі Судівка, Петриківського району.
Отже, наш нестримний десант з 26 панамок висадився 22 червня на гостинному подвір’ї садиби ’’Благодатне’’. Отець Ярослав Матюнка настановив нас на гарний відпочинок та благословив нашу поїздку.
А далі почались казкові пригоди нашої веселої компанії.
На безмежних просторах Січеславщини ми пізнавали один одного, природу та свої можливості. Купалися в чистому ставку, де водиться різноманітна риба, спостерігали за тваринами, птахами, які звили гніздо з пташенятами, просто поруч з нашим табором, годували страусів, навіть рятували пташенят, які випали з гнізда.
Для діток з інвалідністю влаштували водні бої, що викликало на їх обличчях посмішки та радість. Такого галасливого сміху Судівка не чула давно.
До нас завітали гості – дівчата з Шульгівки, які розповіли про петриківський розпис та влаштували нам майстер-клас.
Діти навчились елементарним правилам виживанням в лісі, завдяки Сергію Антипову, ходили на пошуки скарбів та готували їжу на вогні.
А вечірні посиденьки біля ватри, супроводжувались українськими народними піснями під керівництвом Ніни Eлоeвої, а також молитвою.
Ми залишили по собі приємне враження у господарів – Наталії Ігнашевої та Сергійком з Софійкою розписали стовпи їдальні.
Було ще багато чого цікавого, але хіба все згадаєш? Головне, задоволення, яке отримали дорослі та діти. Важливо, що дітки з інвалідністю змогли побувати на природі та покупатись в озері, відчути підтримку своїх однолітків та подружитись з ними.
Ми повернулись повні сил, позитивних емоцій, яскравих вражень та з бажанням подорожувати рідним краєм і надалі.
Дякуємо міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського ’’Солідарність’’ за цю чудову подорож. Дякуємо нашому таємному помічнику святого Миколая Світлані Калиниченко за смаколики, за наводку на ’’Благодатне’’, за Івана Савича (він захотів залишитись поза кадром)!
Дякуємо віце президенту МБФ «Солідарність» Яні Юріївній Іваніловій за постійну підтримку наших ідей!
Дякуємо господарям садиби ’’Благодатне’’ за гостинність, смачну їжу та щирість!


Фотозвіт з місця таборування ТУТ

Категорія: ,