Відбулось урочисте відкриття арт-галереї «Піон» (ВІДЕО)

IMG_5046
24.03.2018 13:11

22 березня 2018 р. арт-галерея «Піон» відкрила вперше свої двері для своїх друзів. У цей вечір гостинні господарі — власник закладу Карен Аршакян, арт-директор Микола Семенов і художник Віктор Горяєв зустрічали гостей. А їх було чимало. На відкриття ще одного культурного центру Дніпра прийшли представники громади обласного центру, журналісти і блогери, письменники і художники. Звичайно ж відвідали арт-галерею та представники вірменської громади Дніпра. А духовенство представив в своїй особі настоятель Вірменської апостольської церкви св. Григора Лусаворича Тер Амазасп. Бізнесмени і просто любителі мистецтва, представники медицини та науки, все в цей вечір насолодилися роботою українського майстра.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у заході взяв участь діловод єпархії ієромонах Ісаакій (Зінкевич) та викладач ДДС протоієрей Ярослав Матюнка.
Власник закладу Карен Аршакян зазначив, що головна мета відкриття нової арт-галереї в Дніпрі — сприяння в просуванні молодих художників в Україні та за кордоном.

Категорія: ,