Відвідали наших бійців 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ

DSC_0078
07.02.2018 21:07

06 лютого 2018 р. з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, волонтерська группа центру «Надія» у складі настоятеля храму Ікони Божої Матері Печерської с. Веселого Синельниківського району ієрея Юрія Помазана та директора компанії «СНЕК-Експорт» Сергія Білого відвідала наших бійців 93-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, що знаходяться на позиціях поблизу міста Волноваха.

Напередодні військові звернулися за допомогою, у них була нагальна потреба — генератор, адже знаходяться вони просто неба, посеред поля, і нічого, і нікого навкруги, тільки ворог попереду.

Відвезли генератор, продукти харчування, теплі речі та дитячі листи. Зустріч була довгоочікуваною, хлопці були приємно вражені гостинцям, що передали синельниківці, а слова особливої вдячності висловлювали за придбання такої життєво необхідної речі у тих умовах, як генератор. Відвідали також капелана 93-ої бригади отця Вадима Піддубського ієрея УПЦ КП, що тривалий час перебуває з нашими військовослужбовцями на передових позиціях і підтримує їх молитовно.

Хочемо висловити щиру вдячність усім небайдужим, хто долучається до волонтерської справи, хто надає матеріальну та моральну допомогу нашим бійцям. Особливу подяку хочемо висловити народному депутату України Сергію Рибалці, який постійно підтримує роботу волонтерського центру «Надія», допомагає як нашим військовим, так і мирним жителям, що знаходяться за крок від війни. Також вдячні колективам шкіл м. Синельникового, педагогам, дітям, батькам, за розуміння і підтримку, за неоціненний внесок у нашу спільну перемогу.

Категорія: