ВІДЗНАКОЮ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ ВІДЗНАЧЕНО ВІДОМОГО ЛІКАРЯ — БЕРЕЗНЮКА ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА

IMG_7389
23.06.2020 19:58

23 червня 2020 р. до Дня медика, керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) у супроводі канцлера консисторії протоієрея Віталія Лопушанського, нагородив Предстоятельською відзнакою святого цілителя Пантелеймона доктора медичних наук, професора, завідувача ЛОР-кафедри Дніпропетровської медичної академії, дійсного члена Міжнародного товариства отоларингологів практиків та Міжнародної Академії Оториноларингології, Заслуженого лікаря України Березнюка Володимира Васильовича.

Привітати доктора прибув і меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з дружиною та віцепрезиденткою МБФ «Солідарність» Яною Юріївною Іваніловою.

Після слів привітань Архіпастир провів екскурсію єпархіальним управлінням та побажав Божого благословення Володимиру Васильовичу та всій команді.

ДОВІДКА: Володимир Васильович є членом спеціалізованої Вченої ради з захисту дисертацій при ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.І. Коломийченко НАМН України» (м. Київ), а також головою правління Дніпропетровського обласного науково-медичного товариства отоларингологів,1955 року народження.

Березнюк В.В. у 1978р. закінчив лікувальний факультет Воронезького медичного інституту, пройшов однорічну інтернатуру за  спеціальністію «Оториноларингологія» на базі Липецької обласної лікарні. Протягом чотирьох років працював ординатором ЛОР-відділення ЦРЛ м.  Грязі, Липецької  області. У 1982-1987рр.- клінічний    ординатор та аспірант кафедри оториноларингології Запорізького інституту удосконалення лікарів. З 1987 до 1990р.-асистент тієї ж кафедри. У 1988р. захистив кандидатську дисертацію  «Особенности формирования антромастоидальной полости при закрытых вариантах функционально-реконструктивных операций у больных хроническим гнойным средним отитом», а у 1995 р.-докторську «Хирургическая реабилитация больных с одно- и двусторонним хроническим средним отитом».У 1999р. йому присвоєно звання професора.Науковий напрямок-розробка нових медичних технологій у діагностиці, лікуванні та профілактиці верхніх дихальних шляхів та органу слуху.За вагомий внесок у розвиток медичної науки, розробку і впровадження в практику нових хірургічних технологій у 1998р. йому присвоєно звання «Заслужений лікар України». 

 Під керівництвом проф. В.В. Березнюка захищено 8 кандидатських і 1 докторська дисертація. Він автор більше 300 публікацій.

У 2006 р. В.В. Березнюк нагороджений орденом «За заслуги », а у 2014 р.  з групою колег удостоєний звання лауреата Державної премії України в області науки та техніки за работу «Нові технології в діагностиці та лікуванні хвороб вуха, горла і носа».

Останні  4 роки хірургія мирного часу  ускладнилася подіями в зоні АТО, що лягло нелегким тягарем  на клініку, яку очолює проф. В.В. Березнюк. Під керівництвом головного лікаря Обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова  С. О. Риженко була розроблена система надання високо-спеціалізованої допомоги пораненим, в якій взяли  активну участь і спіробітники ЛОР-клініки. 

Категорія: