ВІТАЄМО НАШОГО ДОРОГОГО АРХІПАСТИРЯ З 11-Ю РІЧНИЦЕЮ АРХІЄРЕЙСЬКОЇ ХІРОТОНІЇ

1000-roses
21.11.2020 00:00

Духовенство та віруючі Дніпропетровської єпархії православної Церкви України вітають свого архіпастиря, Високопреосвященнійшого Владику Симеона із 11-ою річницею архієрейського хіротонії.

Саме 11 років тому, у Золотоверхому Києві у величавому і древньому Михайлівському монастирі, молодого, але мудрого ієромонаха Симеона (Зінкевича) було висвячено на єпископа Дніпропетровського. Відтоді для Української Церкви на Січеславщині розпочався новий етап розвитку.

Ваше Високопреосвященство! Вам довелось очолити нашу єпархію у непростий час, проте Ваша щира віра в Господа, допомога ревних священнослужителів та небайдужих Друзів єпархії допомогли Вам достойно розбудувати наш дім, і зробити те, що багатьом здавалось неможливим. Завдяки Вашій наполегливій  і жертовній праці на берегах сивочолого Дніпра замайоріли бані нових храмів, відродилось чернече життя, розрослися християнські громади, розпочався всебічний розвиток діяльності єпархії у різних сферах суспільного життя. Лише у минулому році в місті Дніпрі було освячено перший в Православній Церкві України жіночий Свято-Благовіщенський монастир, а в області засновано чоловічу Рубанівську Свято-Покровську обитель.

Дорогий Владико! Прийміть від нас, Вашої пастви, найщиріші вітання та найтепліші побажання міцного козацького здоров’я, християнської радості та щастя, миру та добра. Нехай Боже благословення завжди буде над Вами. Тримайте ще довго і міцно в своїх руках архіпастирський жезл та ведіть нас дорогою Христової істини та євангельської правди до вічного і блаженного життя!

На многії літа, Високопререосвященнійший Владико! Είς πολλά έτη, δέσποτα!

Категорія: