ВІТАЄМО ВИСОКОПОВАЖНОГО МЕЦЕНАТА ЄПАРХІЇ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ АНГЕЛА

4A91BD1E-BB6A-4E8D-8688-DF1D68E6053E
12.09.2021 00:00

12 вересня Православна Церква вшановує пам’ять святого благовірного князя Олександра Невського. Цей святий є Небесним Покровителем Мецената нашої Дніпровської єпархії Олександра Володимировича Петровського. Сердечно вітаємо Олександра Володимировича із Днем Тезоіменинства.

Це свято для кожного православного християнина є особливим днем, який наповнений глибоким духовним і богословським змістом. День пам’яті небесного покровителя закликає нас згадати життя та подвиги святого, ім’я якого ми отримали при хрещені, і водночас надихає нас уподібнюватись цьому угоднику Божому.

Святий благовірний князь Олександр був ревним захисником своєї Батьківщини. У скрутний для країни час, він власними ділами і вчинками виявив справжню любов до своєї рідної землі, героїчно боронячи її від нашестя чужинців. Своєю мужністю та наполегливістю він надихав своїх земляків до захисту Русі.

Саме таку героїчну мужність, непохитну волю, та незламний патріотичний дух успадкував від свого небесного покровителя Олександр Володимирович. Своїм власним прикладом він надихає багатьох. Щодня Олександр Володимирович разом зі своїми друзями, рідними та близькими дбає про наше славне місто Дніпро та усю Україну.

Завдяки його невтомній і жертовній праці у нашому святому місті постають нові храми та монастирі, відроджуються українські традиції, та реалізуються багато патріотичних проектів. Очолюваний Олександром Володимировичем благодійний фонд «Солідарність» опікується нашими захисниками, які боронять суверенітет та незалежність нашої Батьківщини на Донбасі; лікарями, які відважно вступили у бій із згубною пошестю коронавірусу; дітьми, які залишені батьківської опіки та дітьми-інвалідами, а також багатьма іншими потребуючими.

Водночас Олександр Володимирович є захисником історичної пам’яті нашого народу. Лише декілька тижнів тому завдяки йому було відреставрована експозиція Зали пам’ятістоличного Музею Голодомору, та постали нові меморіали на честь новітніх героїв України, які віддали своє життя у битві із російським агресором на Сході Україні. І це лише мала частина усіх добрих справ Олександра Володимировича, які перелічити не вистачить і року.

Тому сьогодні, усі ми, возносимо свої молитви до Престолу Всевишнього і просимо Його сприяти усім благим намірам Олександра Володимировича. Водночас у цей святковий та радісний день бажаємо йому кріпостей духовних і тілесних сил, нескінченної християнської радості, та безмежного щастя. Нехай Всемилостивий Господь, за молитвами свято благовірного князя Олександра Невського, зішле на нашого Мецената, його друзів, рідних та близьких свої багаті милості та щедроти, і дарує багато щасливих і благословенних років життя!  

Категорія: