Архіпастирський візит

27 nedilya
10.12.2012 08:47

Після заамвонної молитви Архіпастир звернувся до присутніх із словом проповіді на тему євангельського читання і зокрема зазначив:
«Ми не знаємо, що стало причиною вісімнадцятирічної хвороби жінки, скорченої духом немочі. Коли Ісус говорить, що її «сатана був зв’язав вісімнадцять ось років», це можна розуміти і як наслідок безпосередньої дії нечистого духа, і як вияв плодів гріховного життя, провадженого цією жінкою у минулому. У кожному разі, каяттям прокинулося її серце. Адже Христос зустрів її в домі молитви, очевидно, під час розмови з Богом, і відчув її, може, невисловлені, приховані благання. Тож, не чекаючи на заклик, Він Сам прийшов до хворої. Прийшов, аби зцілити від багаторічної важкої недуги, аби показати безсилість гріха у світлі неземного сяйва Його сили.
Молімося ж, аби й ми, опановані безліччю недуг, підвладні гріху,щоб знайти надійну охорону та підтримку в Господі нашому Ісусі Христі, у самих собі виявити нездоланну міць молитви й разом із усіма свідками зцілення скорченої жінки з синагоги втішитися обнадійливим відчуттям присутности в нашому житті тієї сили, яка є джерелом, змістом і призначенням Закону, вищим за розуміння й тлумачення будь-яких книжників. Амінь.»
Богослужіння закінчилося уставним многоліттям.
Ввечері цього дня, за «доброю традицією нашої Єпархії», міське духовенство на чолі із своїм Архіпастирем звершили спів акафісту до Пресвятої Богородиці у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Олександрівка, Дніпропетровського району. З благословення Просвященійшого Владики проповідь після богослужіння промовив ієромонах Герасим (Чех).

ФОТО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

Категорія: