Владика Симеон благословив та особисто підтримав футбольну команду «Дніпро-1″

09.07.2017 22:10

9 липня 2017 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон, на запрошення народного депутата України Юрія Миколайовича Берези відвідав стадіон «Дніпро-арена», де відбувся дебютний матч футбольного клубу СК «Дніпро-1″.

Перед відповідальним матчем з ФСК «Буковина» Архіпастир поспілкувався з гравцями та побажав їм Божого благословення та впевненої перемоги.

Хоч для дніпровської команди матч формально був першим в історії, її досвід, враховуючи недавні виступи у вищому дивізіоні, суттєво перевищує досвід суперника – чернівецької «Буковини», яка лише намагається повернутись на шлях перемог. Результат вийшов цілком закономірним – 5:0. Втім, багато що пояснять прізвища авторів голів – вже на третій хвилині гості зрізали м’яча у власні ворота, а перед перервою Володимир Польовий забив ударом зі штрафного. У другому таймі відзначились Олег Кожушко, Сергій Кравченко та Ігор Когут, який реалізував пенальті вже в компенсований арбітром час.

Після гри Владика Симеон побажав керівництву клубу подальших впевнених перемог.