ВЛАДИКА СИМЕОН ЗВЕРШИВ ВОСКРЕСНУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ

IMG_5200
13.09.2020 20:11

13 вересня 2020 року, у 14-ту неділю після П’ятидесятниці, керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеона (Зінкевич) звершив Божественну Літургію у Центральному єпархіальному храмі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Несподівана Радість».

Його Високопреосвященству спів служив Друг Дніпропетровської єпархії, клірик Свято-Троїцького духовного центру міста Тернопіль – протоієрей Андрій Коваль та духовенство храму.

Цього дня у Євангельському зачалі розповідається притча про званих на весільний бенкет. У ній Спаситель порівнює Царство Боже із весільним бенкетом, який влаштував цар для свого сина. Згідно святоотцівського тлумачення Цар символізує самого Бога. Хоча, цар двічі запрошував до себе гостей на весілля, невдячні гості не прийшли і після другого запрошення. Тоді Господар розгнівавшись звелів своїм слугам запросити на бенкет усіх знедолених. Цим самим Церква закликає своїх чад не відкидати голосу Господнього, виконувати Його заповіді, щоби стати учасниками цього торжества у вічному блаженному житті..

За богослужінням була піднесена молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Після завершення богослужіння Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді на тему євангельської оповіді.

 

 

 

Категорія: