Волонтери “Надії” у зоні АТО

DSC_0408.JPG
18.09.2018 14:00

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона 7 вересня 2018 р. волонтерська група центру «Надія», до якої входять  настоятель храму Ікони Божої Матері Печерської с. Веселого Синельниківського району ієрей Юрій Помазан та Василь Сорока, за сприяння народного депутата України Сергія Рибалки відвідали  місто Попасну, селище Троїцьке  Луганської області.

Програма поїздки була насиченою. Зустрілися з  волонтером м. Попасної Іриною Крамаренко, передали одяг, продукти харчування,  зібрані парафіянами храму Ікони Божої Матері Печерської.

Привітали наших розвідників з їх професійним святом. Нехай Господь оберігає їх на кожному кроці і подає кріпості духу!

Відвідали також воїнів Цивільно-військового співробітництва “Cimic Popasna”, які базуються у Попасній. Центр «Надія» постійно підтримує зв’язок із цим підрозділом, військові активно співпрацюють з різними організаціями, місцевим населенням, волонтерами.

Завітали до Троїцької  школи, яка знаходиться на передовій лінії зіткнення. Колектив привітно нас зустрів  — раділи усі від маленьких дошкільнят до старшокласників, а педагоги у цій школі – люди з великим серцем та відкритою душею – щирі патріоти рідної землі. Низький уклін Вам за все!

Завітали також у Попаснянський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Лелека”, відвезли у заклад невеличкі гостинці: засоби гігієни, канцелярське приладдя, подарунки від спонсорів. А навзаєм отримали сувеніри, зроблені власними руками педагогів та вихованців. Це особливий сердечний дарунок для нашого центру «Надія».

Висловлюємо слова щирої вдячності народному депутату України Сергію Рибалці, координатору центру «Надія» Сергію Білому, голові Раївської ОТГ Юрію Мартиненку, усім небайдужим синельниківцям за підтримку.

Молімо Бога за рідну землю, людей, що творять її історію, за героїв, чиї імена стали символом незламності духу!

Настоятель храму Ікони Божої Матері «Печерської» с. Веселого,

Синельниківського району,

Ієрей Юрій Помазан

Категорія: